VALENTÍN JE TU a sním aj súťaž

VAELNTÍN JE TU!

A my sme opäť pre vás pripravili súťaž. To však už viete a čítate tento článok práve preto, že chcete vedieť viac !

Áno, aj vy sa chcete zapojiť, veď kto by nechcel pre svoju polovičku zabezpečiť krásny večer v latino štýle u nás, dobré víno, drinky, tapas … niet čo dodať.

Ale ako sa zapojiť ?

Súťaž bude prebiehať v dňoch od 1. februára do 12. februára. 13. februára bude veľké žrebovanie.

A ako sa dostať do žrebovania ? Je to jednoduché, ale aby ste si boli istí, ešte pár vysvetliviek:

Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto si v určenom termíne (od 1. februára do 12. februára) zakúpi víno (fľašku, rozlievané víno, biele víno, červené víno…). Ak sa teda na vašej účtenke bude nachádzať vínový produkt, môžete byť zaradený do súťaže. Personál sa vás automaticky opýta ,či chcete byť zaradený do súťaže a ak áno, poskytnete svoje údaje pre potreby žrebovania. Stačí vaše meno a telefónne číslo.

Kartička prekvapení – kartičku dostane každý, kto sa zapojí do súťaže. To znamená, že vždy niečo vyhráte. Kartičky sú očíslované, v deň Valentína – 14. februára -, môžete prísť s kartičkou a podľa čísla získate malé prekvapenie.

Nezabúdajte, že do hry môže ísť viacero účteniek ,takže čím viac  si prídete v tomto období u nás zakúpiť víno, či si sadnúť na vínko, tým  máte väčšiu šancu na výhru.

HLAVNÁ VÝHRA !

môžete vyhrať krásny večer pre dvoch. Čo tento večer obsahuje ?

2x welcome drink, 1x fľaša vína Chocalan (rosé, sauvignon blanc, merlot, carmenere), 1x tapas a´la BODEGA LATINA, 2x dezert na záver.

Kartička prekvapení –  čo obsahuje ?

každá kartička ukrýva nejaké prekvapenie pod jej číslom, stačí ak túto kartičku 14. februára odovzdáte personálu a dostanete prekvapenie, ktoré sa nachádza pod jej číslom.

ÚUUUUUUUUUUUžasné ,  skvelé výhry – a stačí urobiť tak málo…